استفاده از تبلیغات ادوردز (Adwords)

ساخت وبلاگ
چکیده : ۸ روش برای کاهش رتبه الکسا وب سایت ۸ روش برای کاهش رتبه الکسا وب سایت برای کاهش رتبه الکسا وب سایت های ایرانی و گلوبال، راه و روش های مختلفی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد، اما ما در این مطلب قصد داریم 8 روش بسیار کاربردی را برای شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید. افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت از طریق موتور های جستجو گوگل هنگامی‌که کاربران از طریق گوگل وارد وب‌سایت شما می‌شوند میزان سرچ ترافیک Search Traffic افزایش پیدا می‌کند ... با عنوان : استفاده از تبلیغات ادوردز (Adwords) بخوانید :

۸ روش برای کاهش رتبه الکسا وب سایت

 

۸ روش برای کاهش رتبه الکسا وب سایت
۸ روش برای کاهش رتبه الکسا وب سایت

 

برای کاهش رتبه الکسا وب سایت های ایرانی و گلوبال، راه و روش های مختلفی وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد، اما ما در این مطلب قصد داریم 8 روش بسیار کاربردی را برای شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت از طریق موتور های جستجو گوگل

هنگامی‌که کاربران از طریق گوگل وارد وب‌سایت شما می‌شوند میزان سرچ ترافیک Search Traffic افزایش پیدا می‌کند و از این طریق است که بازدید ارگانیک به وب‌سایت شما ارجاع می‌دهد.

  قالب پاورپوینت جذاب، یک ارائه تاثیر گذار

تولید محتوا یونیک و بهینه شده

بدون شک تولید محتوای اختصاصی یا همان یونیک جز نخستین روش‌هایی است که باعث می‌شود جذب ترافیک از وب سایت‌هایی مثل گوگل و بینگ افزایش پیدا کند. برای اینکه ترافیک بیشتری را برای وب‌سایت خود دریافت کنید از کلمات کلیدی در محتوا استفاده کنید و شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید. آموزش نوشتن مقاله و محتوای سئو شده از مهم تارین عوامل رنگ گرفتن وبسایت ها در سال 2021 است.

دیجیتال مارکتینگ

از فضای دیجیتال مارکتینگ نهایت استفاده را ببرید و از آن برای افزایش ورودی و ترافیک سایت استفاده کنید. شما می‌توانید با فعالیت در شبکه‌هایی همچون؛ یوتیوب، آپارات، اینستاگرام، فیسبوک و دیگر شبکه‌های مجازی رتبه الکسا وب‌سایتتان را افزایش دهید.

به روز بودن سایت و محتوا

اگر خودمان را یک کاربر در نظر بگیریم که در حال جست‌وجو در بین صفحات وب است، هنگامی‌که وارد یک وب‌سایت می‌شویم اگر با مطالبی روبه‌رو شویم که قدیمی هستند به چه صورت برخورد می‌کنیم؟ بله، بدون شک از وب‌سایت خارج خواهیم شد، پس حتماً وب‌سایت و مطالب وب‌سایت را بروز نگه‌دارید، تا نرخ ماندگاری وب‌سایت را افزایش دهید و کاربران جدید را از دست ندهید.

نرخ ماندگاری کاربران در صفحه را افزایش دهید

نرخ ماندگاری برای بهبود سئو سایت بسیار اهمیت دارد و هر چه این نرخ ماندگاری بیشتر باشد شانس کسب رتبه‌های نخست در جست‌وجوی گوگل افزایش پیدا می‌کند. به کمک بروز کردن مطالب، ساخت لینک‌های داخلی و همچنین محتواهای جذاب می‌توانید این نرخ ماندگاری را افزایش دهید.

جمع آوری بک لینک با کیفیت فراموش نشود

ساخت بک لینک یکی دیگر از روش‌های کاهش رتبه الکسا می‌شود و در بهبود سئو وب‌سایت بسیار تاثیرگذار است. ساخت بک لینک نیز مراحل خاص خود را می‌طلبد که باید از متخصصان این حرفه کمک بگیرید.

افزایش اتوریتی سایت

استفاده از تمامی روش‌هایی که به آنها اشاره شد بدون شک تاثیر زیادی بر کاهش رتبه الکسا دارد که پس از استفاده از آنها متوجه میزان تأثیر آنها خواهید شد. افزایش دامین اتوریتی یکی دیگر از روش‌های کاهش رتبه الکسا است که به کمک آن می‌توانید رنک ایران و جهانی خود را کاهش دهید.

استفاده از تبلیغات کلیکی (PPC) و ادوردز (Adwords)

استفاده از تبلیغات گوگل و کلیکی و گوگل ادوردز یک راه مناسب برای افزایش ورودی وب‌سایت است اما این روش با صرف هزینه صورت می‌گیرد. اکثر وب سایت‌های ایرانی از این روش برای افزایش بازدید گوگل و کاهش رتبه استفاده می‌کنند.

چند روش کاربردی برای کاهش رتبه الکسا

  • سعی کنید محتوایی تولید کنید که بالای ۲۰۰۰ کلمه باشد و در آن تمامی مباحث سئو را رعایت کنید.
  • محتوا و مطالب وب‌سایت خود را از طریق تمامی برنامه‌ها و شبکه‌های مجازی به اشتراک بگذارید.
  • از لینک‌های خارجی در وب سایت‌های دیگر برای افزایش اعتبار دامنه استفاده کنید.
نفت آبادان موزیک...
ما را در سایت نفت آبادان موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 49 تاريخ : 12 دی 1399 ساعت: 21:48

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :