نفت آبادان موزیک

ساخت وبلاگ
چکیده : آهنگ های شاد جنوب... با عنوان : بهترین منابع کنکور با موسسه حرف آخر بخوانید :

بهترین منابع کنکور را در موسسه حرف آخر پیدا کنید. حرف آخر یک متد جدید آموزش کنکور می باشد ، یادگیری آسان منابع با تدریس بهترین اساتید کنکور رمز موفقیت دانش آموزان موسسه حرف آخر است. دی وی دی های موسسه حرف آخر چرا شماره 1 بهترین منابع کنکور در ایران می باشند ؟

چگونه با حرف آخر رشته پزشکی قبول شویم ؟

یکی از مهم‌ترین و محبوب‌ترین رشته‌های گروه تجربی، رشته پزشکی است. این رشته هر سال، داوطلبان بسیار زیادی دارد و رشته پرطرفداری بین دانش‌آموزان محسوب می‌شود. اکثر دانش‌آموزان تجربی، آرزوی قبولی در این رشته دشوار را دارند. قبولی در این رشته کار به نظر دشواری می‌آید اما امکان‌پذیر است. یکی از مهم‌ترین نکاتی که قبل از انتخاب رشته باید به آن توجه کرد، بررسی اطلاعات کامل در مورد رشته تحصیلی است. شما با داشتن اطلاعات کامل در مورد مراحل تحصیل می‌توانید به اهداف خود برسید.

رتبه لازم برای قبولی در پزشکی چیست؟ بدون شک یکی از مهم‌ترین سوالات دانش‌آموزان در مورد این رشته، رتبه قبولی است. این رشته داوطلبان بسیار زیادی دارد و رقابت برای قبولی سنگین است. معمولا بازه قبولی در این رشته زیر ۵۰۰ است اما این عدد نسبت به دانشگاه و سال کنکور متفاوت است. اگر برای قبولی در دانشگاه‌های برتر کشور تلاش می‌کنید باید به فکر رتبه زیر ۱۰۰ باشید. جهت دریافت درصدهای لازم برای قبولی در رشته پزشکی با مشاوران موسسه حرف آخر تماس بگیرید و یا کلمه پزشکی را به سامانه ۱۰۰۰۴۹۲۱ ارسال کنید.

 

چرا حرف آخر بهترین راهکار کنکور است ؟

کلاس مجازی خصوصی بهترین اساتید کنکور

۱- تکنولوژی نوین آموزشی دلیل مهمی که میگوییم حرف آخر بهترین راهکار کنکور است

حرف آخر با تکنولوژی نوین آموزشی خود سبب شکل گیری یک تحول بزرگ در بحث یادگیری داوطلبان و دانش آموزان شده است. موسسه حرف آخر از فناوری درگیر نمودن هر دو نیمکره مغز استفاده می کند. بنابراین در حرف آخر از تمام ظرفیتهای مغز برای یادگیری استفاده می گردد. این یکی از دلایل اصلی است که ما میگوییم حرف آخر بهترین راهکار کنکور است. این تکنولوژی نوین آموزشی در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است. این روش تدریس مدرن جز یکی از روشهای موفق در زمینه تدریس می باشد که معتبرترین و بزرگترین موسسات و مدارس و همچنین آکادمی های آموزشی از آن بهره می برند.

۲- آموزش با تصویرسازی و انیمیشن

همه ما می دانیم یکی از مهمترین عوامل موفقیت و تعیین کننده در کنکور زمان است. در کنکور زمان ما بسیار محدود است. هم زمان اماده گی برای کنکور محدود است هم زمان خود کنکور. باید در عرض چند دقیقه و نهایت ۴ تا ۵ ساعت تمام معلومات مان را روی پاسخنامه بریزیم. حتی اگر جواب تمام سوالات را بدانیم زمان پاسخگویی کافی به آنها نداریم.

بنابراین ما باید در کمترین زمان ممکن بیشترین حجم از مفاهیم و مطالب خوانده شده را به یاد بیاوریم. اما این همه ماجرا نیست باید آنها را به کار هم بگیریم. ما در موسسه حرف آخر برای حل این مشکل بهترین راهکار را برگزیده ایم. آموزش کنکور در dvd های حرف آخر با استفاده از تصویرسازی مفاهیم انجام می شود. این امر منجر به کاهش زمان مورد نیاز برای یادگیری و ماندگاری بالای مطالب در نیمکره راست مغز داوطلب می شود. و این همان چیزی است که برای موفقیت در کنکور داوطلبان لازم دارند.

۳- الگوهای سرنوشت ساز حرف آخر بهترین راهکار کنکور

این تکنولوژی فقط در اختیار موسسه حرف آخر می باشد. الگو یک قانون مادر هست. از قانون الگوسازی می توان برای حل تعداد زیادی از سوالات استفاده کرد. به بیان ساده تر یک الگو تعداد زیادی از تکنیک ها را شامل می شود. ما به کمک این روش در موسسه حرف آخر در زمان پاسخگویی شما به سوالات صرفه جویی می کنیم.

اما این الگو چگونه است ؟ و منظور ما از الگو سازی چیست؟ برایتان یک مثال میزنم : درس دین و زندگی که حدودا شامل ۵۰۰ صفحه است. شما این درس را با ۱۴ الگو یاد می گیرید.

منبع : https://www.afkaews.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-26/968630-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D9%82%D8%A8%D9%88%D9%84-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%85

نفت آبادان موزیک...
ما را در سایت نفت آبادان موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 118 تاريخ : سه شنبه 5 اسفند 1399 ساعت: 8:41

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :