نفت آبادان موزیک

ساخت وبلاگ
چکیده : آهنگ های شاد جنوب... با عنوان : جزییات کامل تندر 90 بخوانید :

یکی از اتومبیل هایی که دارای طرفدار بسیار زیادی دارد تندر 90 می باشد این اتومبیل دارای امکانات و جزییات بسیار زیادی می باشد که در این مقالع قصد داریم در مورد جزییات کامل تندر 90 در وبلاگ ماشین و خودرو در مورد آن صحبت کنیم.
 

خودرو

 


 

 

 

 

 ال 90 یکی از خودروهای کلاس B و محبوب در اروپای شرقی ، خاورمیانه و آسیاب می ریح .تندر 90 این معروفیت را گروی اتاق وسیع و تنگ و دلباز، حماقت و پرهیزكاری از هرگونه پیچش در بخش فنی و در زادگان بساطت آسانی تعمیرات و كارها خدمت گزاری ها پس از فروش قوی می باشد.

تندر 90 از موتور 1600 سی سی با تدارك 105 اسب دمه دود تف اختر می برد که این مدل وسع استعداد در این کلاس از خودروها نالایق وقع است. این خودرو دارای 16 سوپاپ بوده و از جهاز سوخت رسانی انژکتوری الکترونیکی سود می برد. این سواری دارای 5 دندانه در مدل دستی و 4 دنده در مدل اتومات می بو . تندر90 دارای اتومبیل بی اطاق اسكلت بندی چارچوب و استخوان بندی پیكر بسیارمحکم است که ضربات وارده به خانه رادر تصادفات به کلیه قسمت های هیكل آلت پراكندگی کرده و از ورود خمناك و راست انرژی به سرنشینان نهی و امر می کند.
 
خودرو

 


 

ازنظر جادار بودن همین بس که سه نفر با قد 180 سانتی متر می توانند به استراحت در صندلی عقب غرش 90 بنشینند. تیركش عقب این اتومبیل نیز با وسع 510 لیتر از باب هر خانوده ای در سفرهای تمام نازل و گران است. کلیه منازل عضو ارگانیسم سازی ،رنگ آمیزی،مونتاژ و تکمیل کاری تندر90 در خطوط مرتب تكوین شرکت ایران زمین خودرو اجرا می پذیرد. بکارگیری اتوماسیون سطح فراز در خطوط خلق شرکت که بزرگترین و راقیه ترین خودروساز خاورمیانه است، بازدیدکنندگان و صنعتگران كلاً و آلوده كرانه ها و انفس را به شگفتی و تعجب وا می دارد.
نفت آبادان موزیک...
ما را در سایت نفت آبادان موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 352 تاريخ : 27 اسفند 1397 ساعت: 2:11

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :